RSS
RSS
omomomomom
Welcome to Cambridge UniversityUniversityof Cambridge
Nie Lut 12, 2023 12:08 am by Taehoon Byun
Czw Lut 09, 2023 7:09 am by Mitch Moon
Czw Lut 09, 2023 6:49 am by Mitch Moon
Czw Lut 09, 2023 5:58 am by Mitch Moon
Sob Gru 31, 2022 2:36 pm by Youngjae Hia
Sob Gru 31, 2022 1:01 pm by Bloody Ritual
Sob Gru 31, 2022 12:43 pm by Bloody Ritual
Sob Gru 31, 2022 12:01 pm by Bloody Ritual
Sob Gru 31, 2022 11:54 am by Youngjae Hia

omomomomom

omomomomomby Bloody Ritual Nie Lis 24, 2019 7:03 pm
dsdfsdfdsfsddsdfsdfdsfsddsdfsdfdsfsd
dsdfsdfdsfsd
v
v
dsdfsdfdsfsd
dsdfsdfdsfsd
dsdfsdfdsfsd
v
v
dsdfsdfdsfsd
dsdfsdfdsfsd
dsdfsdfdsfsddsdfsdfdsfsd
dsdfsdfdsfsddsdfsdfdsfsd
Bloody Ritual
Bloody Ritual
okrągły :
omomomomom 100

kwadratowy :
omomomomom 70

Cytat :
Jelly-o pudding wafer oat cake liquorice gummi bears tart chocolate pie.

prostokątny :
omomomomom 206x120

Wzrost :
00

Multikonta :
---

Waga :
00

Poziom :
00

https://bloody-ritual.forumpolish.com
Re: omomomomomby Bloody Ritual Nie Lis 24, 2019 7:03 pm
@[Admin]
Bloody Ritual
Bloody Ritual
okrągły :
omomomomom 100

kwadratowy :
omomomomom 70

Cytat :
Jelly-o pudding wafer oat cake liquorice gummi bears tart chocolate pie.

prostokątny :
omomomomom 206x120

Wzrost :
00

Multikonta :
---

Waga :
00

Poziom :
00

https://bloody-ritual.forumpolish.com
Re: omomomomomby Gość Wto Gru 24, 2019 3:43 pm
Może to dziwnie wyglądało, gdy nauczyciel matematyki był zupełnie opanowany, nie krzyczał, ani nie miał poważnej miny. Już wiedział, że jego plany trafiły szlag i nawet już o nich nie myślał. Jego okienko szlag trafił, ale mógł w zupełności obwiniać o to tego ucznia. Przecież pewnie nie zareagował na dzwonek nie specjalnie, nie chciał zrobić nic złego. Po prostu tak wyszło. Trafił na ucznia, który nie pochodził stąd. Całkiem ciekawe i był już pewny, że jego akcent był czysto francuski. Spędził we Francji trochę czasu. Ta droga do klasy nadal była bardzo odległa, a przecież między początkowym startem drogi, a obecnym dzieło ich tylko kilka minut. Ta cisza mogła się wydawać wiecznością, a drogę, jaką pokonali, powoli zmierzała ku końcowi. - Czyżby Francja? Wybacz, ale masz typowy akcent dla tego kraju. - wywalił szybko, nie czekając na dalsze odpowiedzi, bo ku ich oczom ukazała się sala, do której uczeń miał trafić. Nie czekał nawet na odpowiedź, bo od razu zapukał do klasy i wolnym krokiem przekroczył próg drzwi. - Najmocniej przepraszam, ale musiałem zatrzymać Pana Rene dłużej na przerwie, więc proszę mu nie wpisywać spóźnienia. - Puścił ładny uśmiech w kierunku profesora. Usprawiedliwił go, chociaż skłamał, powinien być mu wdzięczny, że nie zarobi spóźnienia do dziennika i, że nie będzie się musiał tłumaczyć, dlaczego go nie było. Profesor skinął i gestem ręki pokazał mu, że może usiąść. Nie chciał nic w zamian, po prostu zrobił dobrą rzecz. Tak sądził. I tak miał już pozamiatane po swojej przerwie, więc pomyślał, że teraz dobrą opcją będzie zrobić sobie kawę i wrócić do swojej klasy, ale najpierw musiał poczekać, aż Rene przekroczy próg klasy.
Gość
Gość
Re: omomomomomby Bloody Ritual Sob Sty 04, 2020 12:12 pm

omomomomom B9jGXdg
regulamin





MIANOWICIE:
1. Jestem grafikiem, mam prawo odmówić zrobienia danej grafiki, nie podając przy tym powodu. W zamian często obrabiam wybrane arty przeze mnie, dlatego musicie się z tym liczyć.

2. Nie wykonuje sygnatur, a jedynie avatary.

3. Maksymalna ilość zamówień na daną osobę, wynosi max 2 avatary. W przypadku podania więcej ilości artów, wybiorę jeden lub odmówię wykonania zamówienia.

4. Poganianie mnie w mojej pracy skutkuje odmową wykonania zamówienia.

5. Nie obowiązuje u mnie coś takiego jak stop, jednakże proszę liczyć się ze zrozumieniem, że im więcej zamówień, tym więcej czasu zajmie mi ich obrobienie. Wierzcie lub nie, ale ja też jestem człowiekiem i mam pracę. Omomomom.


kolejka





Bloody Ritual
Bloody Ritual
okrągły :
omomomomom 100

kwadratowy :
omomomomom 70

Cytat :
Jelly-o pudding wafer oat cake liquorice gummi bears tart chocolate pie.

prostokątny :
omomomomom 206x120

Wzrost :
00

Multikonta :
---

Waga :
00

Poziom :
00

https://bloody-ritual.forumpolish.com
Re: omomomomomby Sponsored content
Sponsored content


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach